O nás

Jsme ryze česká rozrůstající se firma se sídlem ve městě Šumperku. Náš sehraný tým tvoří pouze plně kvalifikovaní pracovníci, kteří mají velmi bohaté zkušenosti ve stavebnictví již od roku 1997. Naše doména je, že jdeme s dobou, nebojíme se přizpůsobovat moderním trendům a máme rádi výzvy. Naši zaměstnanci se pravidelně účastní školení v oblasti jak stavební chemie , tak suché výstavby, zateplování fasád a pochopitelně i pokládce obkladů a dlažeb a s tím i vše ostatní spojené.

Působíme převážně v Olomouckém kraji se zaměřením na výstavbu a rekonstrukce RD, bytů na klíč, nebytových a komerčních prostor, dílčími stavebními pracemi, rekonstrukcemi fasád jak zateplených tak provětrávaných. A na konec se také zabýváme demoličními pracemi a kompletním úklidem po nich včetně odvozu a likvidace vzniklé suti a odpadů.

Našim cílem je naslouchat zákazníkovi, nabídnout mu řešení realizace jeho zakázky a provést jeho přání pokud možno k jeho vlastní spokojenosti. Dbáme především na kvalitu jak odvedené práce, tak použití pouze profesionálních a námi ověřených materiálů a v nejedné řadě dodržení dohodnutého termínu prováděných prací, při kterých stále provádíme kontroly dle potřeby s investorem, což je pro nás priorita. V neposlední řadě za nás a naši práci vypovídá nespočet předaných a na sto procent dokončených staveb malého i většího rozsahu.

GisWar Group s.r.o.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.